Matylda Kowal/Instagram

Matylda Kowal: Regeneracja? Warto korzystać z Recovery Pump

Matylda Kowal, znana lekkoatletka z Rzeszowa nie ukrywa, że po ciężkich treningach najlepiej regeneruje się używając Recovery Pump. – Wierzę w jego działanie – mówi dwukrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich.

Matylda Kowal specjalizuje się długich biegach. Jest wychowanką Resovii. Wystąpiła na igrzyskach olimpijskich Londynie i Rio de Janeiro. To medalistka mistrzostw Polski seniorów i juniorów.

Recovery Pump to świetna regeneracja

Kowal pozytywnie wypowiada się o sprzęcie Recovery Pump, które można zakupić i wypożyczyć w Strefie Regeneracji. Niedawno, będąc w Rzeszowie korzystała z tego urządzenia. – Moja opinia jest pozytywna. To świetny sprzęt i warto z niego korzystać w celu regeneracji – twierdzi Kowal. – Recovery Pump po ciężkim treningu to świetny pomysł żeby jak najszybciej zregenerować mięśnie. Wierzę w jego działanie! Moje nogi czują ulgę, dzięki czemu łatwiej jest wyjść na drugi popołudniowy trening . To najlepsze rozwiązanie na wyjazd, gdy nie mamy możliwości korzystać z usług masażysta czy fizjoterapeuty – dodaje lekkoatletka z Rzeszowa.

Matylda Kowal w Recovery Pump/Instagram

 

Return to Blog