Oficjalnie! Strefa Regeneracji nawiązała współpracę z firmą EME Srl

Miło nam poinformować, że Strefa Regeneracji nawiązała współpracę z włoską firmą EME Srl – producentem urządzenia Polyter Evo.

Firma EME Srl została założona w 1983 roku. To międzynarodowa, wiodąca marka produkująca elektroniczny sprzęt dla fizjoterapeutów oraz medycyny estetycznej. Produkty firmy EME, dzięki owocnej współpracy z włoskimi i zagranicznymi partnerami są znane na całym świecie i dystrybuowane do ponad 60 krajów.

Polyter Evo w Strefie Regeneracji

Jednym z nich jest dostępne w sklepie Strefy Regeneracji urządzenie typu combo Polyter Evo. To lekkie, przenośne, zasilane baterią innowacyjne urządzenie, które pozwala fizjoterapeutom leczyć kontuzje zawodników bezpośrednio na miejscu zdarzenia. Mając to urządzenie każdy profesjonalny fizjoterapeuta ma tak naprawdę swój gabinet w zasięgu ręki. Różne technologie połączone w Polyter Evo umożliwiają fizjoterapeutom wykonywanie pracy z tym samym profesjonalizmem i narzędziami, które dostępne są w tradycyjnym ośrodku. Polyter Evo to również idealne rozwiązanie dla gabinetów fizjoterapeutycznych, które ze względu na ograniczoną przestrzeń i wygodę wymagają stosowania urządzeń łączonych lub gabinetów posiadających kilka stanowisk obsługi, przez co chcą zoptymalizować swój sprzęt i zarządzanie czasem.

Jedną z zalet jest modułowy system. Każdy może skonfigurować urządzenie według własnych potrzeb lub dokupić moduł w dowolnym czasie.

Dostępne moduły:

  • Tecar
  • Ultradźwięki
  • Elektroterapia
  • Laser nisko lub wysokoenergetyczny
  • Pole magnetyczne

EME Srl oficjalnym dostawcą BORA – hansgrohe

Firma EME Srl jest m.in. oficjalnym dostawcą sprzętu, w tym urządzenia Polyter Evo, dla kolarskiej grupy BORA – hansgrohe. W barwach tego teamu występują m.in. Rafał Majka czy Peter Sagan. Majka podczas ostatniego Tour de Pologne 2017 zajął w klasyfikacji generalnej drugie miejsce. Sagan z kolei był najlepszym sprinterem.

Zobacz w sklepie

Return to Blog