Tomasz Fijarczyk, fizjoterapeuta Stali Stalowa Wola, właściciel gabinetu FizjoSport Stalowa Wola

Recovery Pump – wysoka skuteczność i wielu zadowolonych pacjentów

 –  Recovery Pump najlepiej sprawdza się w warunkach, w jakich najczęściej muszę pracować. Częsta potrzeba transportu, łatwość i szybkość uruchomienia powodują, że Recovery Pump w pracy ze sportowcami nie ma sobie równych – mówi Tomasz Fijarczyk, fizjoterapeuta w drugoligowej drużynie Stali Stalowa Wola, właściciel FizjoSport Stalowa Wola.

 

Strefa Regeneracji: Dlaczego zdecydowałeś się na zakup RecoveryPump do swojego gabinetu FizjoSport Stalowa Wola?

Tomasz Fijarczyk, fizjoterapeuta Stali Stalowa Wola: Do zakupu Recovery Pump przymierzałem się jakiś czas. W rozmowach ze sportowcami i innymi fizjoterapeutami, którzy mieli do czynienia z Recovery Pump, usłyszałem same pochlebne opinie na temat tego urządzenia. Dzięki uprzejmości firmy Weron miałem również okazję wypożyczyć sprzęt i sprawdzić, jak sprawuje się na co dzień.

Jak wypadł test?

– Dziesiątki zabiegów i wielu zadowolonych sportowców utwierdziło mnie w przekonaniu, że powinienem mieć Recovery Pump w swoim gabinecie. Łatwość obsługi, bezawaryjność i komfort użytkowania w trakcie wyjazdów – mam wersje Lite z baterią – potwierdziło to, o czym wcześniej słyszałem.

Jakie były reakcje Twoich pacjentów po użyciu Recovery Pump? 
 – Jak dotychczas pacjenci reagowali bardzo pozytywnie. To urządzenie bardzo przydaje się w pracy szczególnie z zawodowcami lub amatorami, którzy codziennie trenują. Bo tak naprawdę trzeba się zmęczyć i mieć pogląd na całość procesu regeneracji organizmu, żeby móc mieć odniesienie, jak wiele może dać nam zabieg z użyciem Recovery Pump.
Pozytywne opinie sportowców, fizjoterapeutów, łatwość obsługi, jakie jeszcze zalety Twoim zdaniem ma Recovery Pump?

 – Małe gabaryty, a co za tym idzie, łatwość transportu. Do tego niska awaryjność i niskie koszty eksploatacji, wysoka skuteczność oraz jak wspomniałem wcześniej, wielu zadowolonych pacjentów i sportowców.

Używałeś innych urządzeń podobnych do Recovery Pump? Jakbyś je porównał?
– Istnieje co najmniej kilka podobnych aparatów. Jednak moim zdanie, Recovery Pump najlepiej sprawdza się w warunkach, w jakich najczęściej muszę pracować. Częsta potrzeba transportu, łatwość i szybkość uruchomienia powoduje, że to urządzenie w pracy ze sportowcami nie ma sobie równych.
Return to Blog