Strefa Regeneracji. TS Mitech Żywiec w RecoveryPump

Strefa Regeneracji w TS Mitech Żywiec. Regeneracja w RecoveryPump!

Piłkarki TS Mitech Żywiec są na półmetku przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2017/18. Zawodniczki między ciężkimi treningami i sparingami dbają o regenerację, korzystając m.in. z RecoveryPump, urządzenia dostępnego w Strefie Regeneracji.

– Bardzo serdecznie dziękujemy za wypożyczenie waszego sprzętu – RecoveryPump. Dzięki niemu pomimo ciężkiego wysiłku na treningu mogłyśmy dać z siebie sto procent na kolejnych jednostkach treningowych. Dziękujemy i liczymy na kolejną współpracę – napisały zawodniczki TS Mitech Żywiec, które w niedawnym sparingu pokonały mistrza Słowacji, Partizan Bardejov 2:0.

TS Mitech Żywiec korzysta ze sprzętu Strefy Regeneracji

Zespół TS Mitech Żywiec, który korzysta ze sprzętu dostępnego w Strefie Regeneracji, przygotowuje się do startującego 10 marca sezonu. Piłkarki z Żywca mają w planach do rozegrania jeszcze dwa spotkania kontrolne. W najbliższą niedzielę o godz. 14 w Ustroniu zmierzą się się z drużyną Rysy Bukowina Tatrzańska. Z kolei w sobotę, 24.02.2018, zagrają na wyjeździe z GKS-em Katowice.

TS Mitech Żywiec po rundzie jesiennej sezonu 2017/18 zajmuje siódmą pozycję w tabeli. W 14 rozegranych spotkaniach piłkarki z Żywca wywalczyły 16 punktów. Na inaugurację wiosny TS Mitech Żywiec czeka wyjazdowy pojedynek z ósmym w stawce AZS-em PSW Biała Podlaska.

Strefa Regeneracji wspiera i życzy udanej rundy wiosennej!

Return to Blog