Game Ready Wypożyczalnia

Doznałeś urazu lub jesteś po operacji ortopedycznej? Chcesz przyspieszyć regenerację, by jak najszybciej wrócić do normalnych zajęć?

Wypożycz Game Ready i korzystaj z niego przez dowolny okres, bez konieczności kupowania profesjonalnego sprzętu.

Innowacyjny system Game Ready przyspiesza regenerację potreningową, pourazową oraz pooperacyjną. Terapia Game Ready jest powszechnie stosowana przez profesjonalnych sportowców, lekarzy ortopedów oraz fizjoterapeutów na całym świecie.

Dzięki wypożyczalni możesz korzystać ze wszystkich zalet aparatów Game Ready bez konieczności ich kupowania. Wypożyczony sprzęt zostanie dostarczony we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Polski przez kuriera, więc nie musisz nawet wychodzić z domu.

Game Ready to aparat do krioterapii i kompresji. Dzięki zastosowaniu dwóch reżimów protokołu postępowania RICE jednocześnie aparat Game Ready jest wyjątkowo skuteczny w regeneracji pourazowej i pooperacyjnej. Kompresja i krioterapia miejscowa w domu dają doskonałe rezultaty, jednak ważne jest szybkie i regularne zastosowanie w okresie rekonwalescencji.

W wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego Strefa Regeneracji znajdziesz przenośny model aparatu Game Ready G2RPRO wraz z anatomicznie dopasowanymi mankietami do konkretnych partii ciała.

Zaletą internetowej wypożyczalni sprzętu do rehabilitacji jest możliwość wypożyczania na terenie całej Polski. Możesz zamówić sprzęt o dowolnej porze dnia, 7 dni w tygodniu. Po dokonaniu rezerwacji spakujemy aparat Game Ready G2PRO wraz z wybranym mankietem. Sprzęt do rehabilitacji otrzymasz w dowolne wybrane miejsce na terenie Polski. Natomiast po skończonym okresie wynajmu wyślemy kuriera po odbiór aparatu.