Wypożyczalnia

Powrót do formy po intensywnym wysiłku, takim jak maraton, czy inne zawody sportowe, może być długi i problematyczny. Podobnie sprawa wygląda po przebytych kontuzjach kolana, biodra, czy stawu skokowego. Aby szybciej wrócić do pełnej sprawności konieczne jest włączenie do terapii profesjonalnego sprzętu medycznego, z którego korzystają również zawodowi sportowcy. Sprzęt i urządzenia wspomagające przyspieszenie regeneracji organizmu to duży wydatek, dlatego też możliwość jego wypożyczenia jest najtańszym i najbardziej komfortowym rozwiązaniem.

Szybsza rehabilitacja po operacji stawu lub intensywnym wysiłku fizycznym

Niezależnie od tego, czy jesteś w trakcie regeneracji organizmu po wzmożonym wysiłku fizycznym, czy rozpoczynasz rehabilitację po operacji kolana np. ACL, biodra lub stawu skokowego, możesz szybciej powrócić do dobrej formy oraz pełnej sprawności, korzystając z profesjonalnego sprzętu, dostępnego w naszej wypożyczalni. Pomożemy Ci dobrać rodzaj terapii do Twoich potrzeb. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami do sekwencyjnego masażu pneumatycznego, elektrostymulacji, do terapii zimnem oraz kompresji.

Szeroka oferta urządzeń dla profesjonalistów i amatorów

Nasza wypożyczalnia oferuje sprzęt do regeneracji, który zmniejsza napięcia mięśniowe, łagodzi ból oraz przyspiesza usuwanie metabolitów. Oferujemy między innymi urządzenia do terapii nerwowo-mięśniowej, dzięki którym wspomagana jest rehabilitacja stawu biodrowego lub kolana. Jest to rozwiązanie szczególnie cenione wśród sportowców (zarówno profesjonalistów, jak i zawodników-amatorów, okazjonalnie biorących udział w zawodach sportowych), gdyż znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji w przyszłości, jednocześnie poprawiając mobilność, siłę oraz szybkość. Dużą skutecznością w procesie rehabilitacji pooperacyjnej cieszą się nasze zestawy do terapii zimnem i kompresją Game Ready. Urządzenie wykorzystuje technologię aktywnej wymiany temperatury, dzięki, której leczenie zimnem działa szybciej, penetruje głębiej i dłużej się utrzymuje. Zmniejsza ból i obrzęk co pozwala zredukować leki przeciwbólowe. W ofercie mamy również urządzenie do masażu pneumatycznego. Jest to symulacja ugniatania i gładzenia, charakterystyczna dla regenerującego masażu ręcznego. Działa dla organizmu regenerująco, dodatkowo wpływając na zmniejszenie obrzęku limfatycznego i poprawę samopoczucia.

Wypożyczalnia urządzeń do rehabilitacji kolana, biodra lub stawu skokowego

Gdziekolwiek jesteś i na jak długo potrzebujesz, możesz wypożyczyć urządzenia i akcesoria przyspieszające regenerację organizmu. Działamy na terenie całego kraju. Ty wybierasz daty, my dostarczamy urządzenia wraz ze szczegółową instrukcją użytkowania. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym sportowcem, czy uległeś nieszczęśliwemu wypadkowi, jesteśmy do Twojej dyspozycji!