Aparat do Krioterapii Stawu Biodrowego – GAME READY

Aparat do leczenia zimnem i terapii uciskowej Game Ready z mankietem na staw biodrowy.

System Game Ready G2PRO służy do rehabilitacji i regeneracji po urazie lub operacji stawu biodrowego. Aparat zapewnia terapię przerywanych ucisków pneumatycznych i krioterapię jednocześnie. Regularne stosowanie terapii Game Ready przyspiesza leczenie urazu, zmniejsza ból i obrzęki.

Zestaw zawiera: aparat do kompresji, zasilacz oraz torbę do transportu.

W kolejnym kroku wypożycz także mankiet(y): na staw skokowy, kolano, biodro lub bark (dodatkowo płatne). Minimalny okres wypożyczenia 7 dni.

 

 

Rezerwuj produkt

Cennik wypożyczenia

Cena wynajmu urządzenia wraz 1 szt. mankietu ATX.
(możesz wynająć więcej niż jeden mankiet).
od 29 dób – 40 zł/doba
od 22 dób – 45 zł/doba
od 15 dób – 55 zł/doba
od 7 dób – 65 zł/doba
*do zamówienia jest doliczana kaucja zwrotną wysokości 500 zł

Przykładowe kontuzje stawu biodrowego, po których można stosować terapię Game Ready:

  • Hemiartroplastyka
  • Kapoplastyka stawu biodrowego
  • Alloplastyka stawy biodrowego
  • Endoprotezoplastyka stawu biodrowego
  • Skręcenie, nadwyrężenia, złamania
  • Stan zapalny w obrębie stawu biodrowego
  • Przewlekły ból stawu biodrowego
Mankiet jest dedykowany na prawe lub lewe biodro – poinformuj nas, który mankiet jest Ci potrzebny. Rozmiar uniwersalny – pasuje na większość typów sylwetek. 

Dla kogo odpowiednia jest terapia Game Ready? 

  Game Ready jest stosowany w leczeniu ostrych urazów układu mięśniowo-szkieletowego u sportowców i osób aktywnych fizycznie, a także w leczeniu długotrwałych urazów i pacjentów po operacjach ortopedycznych.  Game Ready może być używany zarówno przez lekarzy w klinice lub szpitalu, jak i przez pacjenta w domu, do leczenia wielu różnych urazów i schorzeń układu ruchu. System Game Ready stosowany jest powszechnie stosowany przez profesjonalnych sportowców (np. Cristiano Ronaldo), jak również w klubach sportowych na całym świecie.  Jeżeli masz wątpliwości, czy terapia Game Ready jest odpowiednia dla Ciebie, koniecznie się z nami skontaktuj.

Czym jest urządzenie Game Ready?

  System Game Ready składa się z jednostki sterującej oraz indywidualnego mankietu zewnętrznego dedykowanego pod leczenie konkretnej partii ciała, w tym wypadku leczenie stawu biodrowego. Opatentowany system dwukomorowych mankietów pozwala na stosowanie dwóch rodzajów terapii jednocześnie – leczenia zimnem i kompresji. Dzięki temu leczenie i regeneracja są bardziej skuteczne niż w innych formach protokołu postępowania pourazowego RICE. System ma 6 zaprogramowanych protokołów terapeutycznych. Jednostka sterująca obsługiwana jest przy pomocy dotykowego panela sterującego. 

Kompresja i krioterapia miejscowa w domu – czym jest terapia Game Ready?

  Leczenie przy pomocy Game Ready to najbardziej skuteczna metoda terapii RICE (rest, ice, compress, elevate – odpoczynek, chłodzenie, kompresja i uniesie kończyny), która od wielu lat stosowana jest w leczeniu ostrych i przewlekłych urazów układu mięśniowo-szkieletowego oraz w rehabilitacji pooperacyjnej.  Leczenie zimnem przyczynia się do zmniejszenia bólu, procesów zapalnych, lepszej przemiany materii, napięcia mięśniowego. Kompresja przerywana zapobiega i zmniejsza obrzęki, jak również przyczynia się do lepszego dopasowania mankietów, co zwiększa skuteczność krioterapii.  Przeczytaj więcej o krioterapii i kompresji przy pomocy Game Ready. (link)

Wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji Game Ready – dlaczego warto? 

  Dzięki możliwości wypożyczenia profesjonalnego sprzętu do rehabilitacji jesteś w stanie skorzystać z innowacyjnego systemu leczenia, który w normalnych warunkach stosowany jest jedynie w klinikach ortopedycznych i gabinetach fizjoterapeutycznych. 

Co otrzymasz, wypożyczając system Game Ready?

  Wypożyczając aparat do krioterapii Game Ready, otrzymasz jednostkę sterującą G2PRO, przewody potrzebne do przyłączenia jej do mankietów, mankiet na staw biodrowy, torbę do transportu Game Ready oraz instrukcję obsługi urządzenia