Inteligentne gogle relaksacyjne – SmartGoggles®

Inteligentne gogle SmartGoggles™ ze zintegrowanym czujnikiem biometrycznym łączą delikatny masaż, ciepło i wibrację, aby zapewnić Ci najwyższy poziom relaksu, uwolnić od stresu, napięcia, i zmęczenia, a także poprawić koncentrację i jakość snu. SmartGoggles™ pozwolą Ci utrzymać dobre samopoczucie i wydajność przez cały dzień, a także pomogą efektywnie odpocząć w nocy. W zależności od aktualnych potrzeb możesz korzystać z trzech trybów – SmartRelax, Focus i Sleep. 

Potrzebujesz relaksu i wyciszenia podczas zawodów sportowych lub po ciężkim dniu? A może przez pracę przy komputerze Twoje oczy są zmęczone lub odczuwasz napięcie i ból głowy? SmartGoggles™ są idealne dla Ciebie!

Rezerwuj produkt

Waga 0.42 kg
Cennik wypożyczenia

min. 7 dób – 10 zł/doba

Czym są SmartGoggles™?

SmartGoggles™ to inteligentna maska na oczy od marki Therabidy, która w kilkanaście minut które pomoże Ci obniżyć poziom stresu, zwiększyć koncentrację lub poprawić jakość snu. W tych innowacyjnych goglach umieszczone zostały 3 rodzaje konsol – wibracyjne, masujące i grzejących. Zostały one precyzyjnie rozmieszczone tak, aby zapewnić Ci najlepsze doznania i efekty podczas sesji relaksacyjnej. Wybieraj spośród trzech konfigurowalnych trybów (SmartRelax, Focus, Sleep) i stwórz swoją spersonalizowaną sesję regeneracji.

Co dają SmartGoggles™?

W zależności od wybranego trybu SmartGoggles™ oferuje szereg korzyści – zarówno dla ciała, jak i umysłu. Jakie efekty daje sesja w inteligentnych goglach?
  • SmartRelax – zapewnia głęboki relaks, rozluźnienie i wyciszenie. Łagodzi stres, lęk, czy niepokój.
  • Focus – usuwa zmęczenie oczu i napięcie oraz poprawia koncentrację i wydajność, a także łagodzi bóle głowy o podłożu napięciowym.
  • Sleep – wycisza, ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu, dzięki czemu umożliwia bardziej efektywny wypoczynek. 

Dla kogo SmartGoggles™ są odpowednie ?

Inteligentne gogle SmartGoggles™ są odpowiednie dla każdego! Sprawdzą się u:
  • Osób, które na co dzień narażone są na zwiększony poziom stresu.
  • Pracowników biurowych, którzy wiele godzin spędzają przy komputerze i odczuwają zmęczenie oczu. 
  • Osób wykonujących pracą umysłową, które chcą poprawić koncentrację, kreatywność i wydajność. 
  • Sportowców, dla których ważne jest szybkie wyciszenie podczas ważnych zawodów, czy efektywny odpoczynek między treningami. 
  • Zmagających się z bezsennością lub wybudzaniem w nocy
  • Często podróżujących i/lub prowadzących samochód przez wiele godzin
  • Wszystkich, którzy chcą zadbać o relaks, rozluźnienie oraz harmonię ciała i umysłu

Jak używać SmartGoggles™ ?

Obsługa SmartGoggles™ jest bardzo prosta i intuicyjna. Załóż gogle tak, aby dobrze trzymały się na twarzy, a sensor znajdował nad kością policzkową. Za pomocą przycisku po prawej stronie urządzeniu wybierz odpowiedni program i rozpocznij swoją sesję. W razie potrzeby zmień intensywność wibracji i/lub ciepła.  Swoje SmartGoggles™ możesz także obsługiwać za pomocą smartfona. Wybierz odpowiedni tryb i dopasuj ustawienia, takie jak czas oraz poziom ciepła czy wibracji. Idealna długość sesji to 15-30 minut, ale już po 5 minutach odczujesz jej efekty. Możesz powtarzać sesje wielokrotnie w ciągu dnia, tak często jak potrzebujesz. Najlepsze rezultaty przynosi regularne korzystanie z gogli Swoje SmartGoggles™.